Az eddigi hagyományt folytatva, idén is láthatott különleges betétfutamot a közönség a budapesti úszó világkupán. A csütörtöki döntőket követően az orvosokból, nővérekből, rendvédelmi dolgozókból és tanárokból álló váltók mellett három, ismert zenészeket felvonultató kvartett ugrott vízbe a Duna Arénában.
Így többek között Bebe, Diaz, DJ Dominique vagy Sipos Péter is a színpad helyett rajtkőre állt csütörtök délután – az egyik „orvosváltóban” pedig ott tempózott Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora is, aki egykoron versenyszerűen úszott, s még az elmúlt időszakban is amatőr szinten vízilabdázott.
A győzelmet egy izgalmas versenyt követően az egyik zenészcsapat kaparintotta meg, de ezúttal nem az idő és a helyezés volt fókuszban, hanem, hogy a Magyar Úszó Szövetség, így a magyar úszósport kifejezze a háláját és köszönetet mondjon a frontvonalban szolgálatot teljesítőknek.
Még egyszer hatalmas köszönet a résztvevő csapatoknak és a fantasztikus közönségnek!