Válogatott

Balog Gábor
Balog Gábor

Született: 1990.09.02

Egyesület: Győri Úszó Egyesület

Edzői: Győri ÚSE Team

Nevelő edző: Lipták Éva

 

Bernek Péter
Bernek Péter
Születési idő: 
1992. április 13.
Egyesület: 
BVSC
Edző: 
Nagy Péter
Nevelő edző: 
Turi György

 

Biczó Bence
Biczó Bence

Biczó Bence

Született: 1993. január 19.
Egyesület: Debreceni Sportcentrum
Edzó: Sántics Béla

Bohus Richárd
Bohus Richárd

medencés úszó

Burián Kata
Burián Kata
Buskó Csenge
Buskó Csenge

Született: 1999.11.02
Egyesület: Nyírsuli
Edző: Turóczy Róbert
Legjobb eredményei: 2013 - Ifjúsági Olimpiai Fesztivál - Utrecht - 100 m gyors 7. (59.01)
                                                                                                                       200 m gyors 6. (2:07.11)
                                                                                                                       4x100 m vegyes váltó 4. 
 

Cseh László
Cseh László
Születési idő: 
1985. december 3.
Egyesület: Egri Úszó Klub
Edző: Plagányi Zsolt
Nevelő edző:Turi György, Kiss Miklós
Eredmények: 
Olimpia Athén - 400 m vegyes bronz, 2008 - Peking - 200 m vegyes 2. 200 m pillangó 2. 400 m vegyes 2. 2012 - London - 200 m vegyes 3.
Drigán Zoltán
Drigán Zoltán

Született: 1998.02.21
Egyesület: Kőbánya SC
Edzői: Kőbánya SC edzői kollektívája
Legjobb eredménye: 2013 - Ifjúsági Olimpiai Fesztivál - Utrecht - 200 m pillangó 5. (2.04.42)
 

Dudás Dániel
Dudás Dániel
Születési idő: 
1994. április 20.
Egyesület: 
Kaposvári Cápák
 
 
Farkas Adél
Farkas Adél
Születési idő: 
1998. július 31.
Egyesület: 
TFSE
Edző: 
Egressy János
Eredmények: 
2013 - Ifjúsági Európa-bajnokság - Poznan 400 m vegyes 1.
Időeredmények: 
400 m vegyes 4:44.79
Financsek Gábor
Financsek Gábor
Földházi Dávid
Földházi Dávid

Született: 1995. 01.06
Egyesület: Bácsvíz KVSC
Edző: Törös Károly
Legjobb eredméyei:
2013- Ifjúsági Európa-bajnokság - Poznan - 200 m hát 3. (1:59.89)
2013 - Ifjúsági világbajnokság - Dubaj - 200 m hát 6. (1:59.80)
                                                                                                             

Grátz Benjámin
Grátz Benjámin

Született: 1996.02.16 Budapest
Egyesület: Százhalombattai V.U.K. SE
Edző: Vértesi Tamás
Nevelő edző:Petruska László
Legjobb eredménye: Ifjúsági Európa-bajnokság - Poznan - 200 m pillangó 4. (2:00.13)

 

Gyárfás Bence
Gyárfás Bence

Győri ÚSE

György Réka
György Réka

Született: 1996.05.25
Egyesület: TFSE
Edző: Dr. Egressy János
Legjobb eredmény: 2013 - Ifjúsági világbajnokság - Dubaj 400 m vegyes 9. (4:49.57) 200 m vegyes 10. (2:17.98)

 

Gyurinovics Fanni
Gyurinovics Fanni
Gyurta Dániel
Gyurta Dániel
Születési idő: 
1989. május 4.
Egyesület: 
UTE
Edző: 
Széles Sándor, Kovácshegyi Ferenc, Virth Balázs
Nevelő edző: 
Perjámosi Katalin
Eredmények: 
Olimpia 2004 - Athén - 200 m mell 2. - 2012 - London - 200 m mell 1. Világbajnokság 2009 - Róma - 200 m mell 1. - 2011 - Sanghaj - 200 m mell 1. - 2013 - Barcelona - 200 m mell 1. - 2015 - Kazany - 200 m mell 3.
 
Gyurta Gergely
Gyurta Gergely
Születési idő: 
1991. szeptember 12.
Egyesület: 
UTE
Edző: 
Széles Sándor, Kovácshegyi Ferenc, Virth Balázs
Nevelő edző: 
Perjámosi Katalin
Eredmények: 
2012- Eilat - Európa Kupa 2. 2013 - Barcelona - VB 10 km 18., 25 km 13.
Holló Balázs
Holló Balázs

Egri Úszó Klub

Holoda Péter
Holoda Péter
Horváth Dávid
Horváth Dávid
Hosszú Katinka
Hosszú Katinka
Jakabos Zsuzsanna
Jakabos Zsuzsanna
Joó Sára
Joó Sára
Juhász Adél
Juhász Adél
Juhász Janka
Juhász Janka
Kapás Boglárka
Kapás Boglárka
Kenderesi Tamás
Kenderesi Tamás
Késely Ajna
Késely Ajna
Kis Gergő
Kis Gergő
Kiss Nikolett
Kiss Nikolett
Kozma Dominik
Kozma Dominik
Lobanovszkij Maxim
Lobanovszkij Maxim
Márton Richárd
Márton Richárd

Budafóka SE

Molnár Flóra
Molnár Flóra

Nagykanizsa

Novoszáth Melinda
Novoszáth Melinda
Novoszáth Tamás
Novoszáth Tamás
Olasz Anna
Olasz Anna
Ollé Mónika
Ollé Mónika
Orosz Ádám
Orosz Ádám
Papp Márk
Papp Márk
Pulai Bence
Pulai Bence
Pulai Vince
Pulai Vince
Rákos Patrik
Rákos Patrik
Rasovszky Kristóf
Rasovszky Kristóf
Reményi Ármin
Reményi Ármin

Kőbánya SC

Risztov Éva
Risztov Éva
Sebestyén Dalma
Sebestyén Dalma
Sömenek Onon Kata
Sömenek Onon Kata
Szabó Norbert
Szabó Norbert
Székelyi Dániel
Székelyi Dániel
Szilágyi Liliána
Szilágyi Liliána
Szilágyi Nikolett
Szilágyi Nikolett
Szokol Szonja
Szokol Szonja
Sztankovics Anna
Sztankovics Anna
Sztankovics Dóra
Sztankovics Dóra
Szucsik Bence
Szucsik Bence
Takács Kriszitián
Takács Kriszitián
Telegdy Ádám
Telegdy Ádám
Verrasztó Dávid
Verrasztó Dávid
Verrasztó Evelyn
Verrasztó Evelyn
Zámbó Balázs
Zámbó Balázs