A Jövő bajnokai

Ács Barbara
Ács Barbara

Közép-Dunántúl

Delfin SE - Székesfehérvár

Áment Balázs
Áment Balázs

Közép-Dunántúl

Balaton Úszó Klub

 

Andor Benedek
Andor Benedek

Nyugat-Dunántúl

Keszthelyi Kiscápák

Andrási Zsófia
Andrási Zsófia

Dél-Dunántúl

Mozdulj Csurgó

Andriychuk Alexandra
Andriychuk Alexandra

Születési idő: 2003. április 9.
Egyesület: Hajdúszoboszlói Árpád S.E.
Edző: Ludmány László

Ángyán Máté
Ángyán Máté

Pest
Érdi Úszó Sport Kft.

Antal András
Antal András

Dél-Alföld
Orosházi Úszó Egyesület

Bakó Réka
Bakó Réka

Nyugat-Dunántúl
Győri Úszó SE

Baksa János
Baksa János

Pest
Dunaharaszti MTK

Balázs István
Balázs István

Észak-Magyarország
Garagin DSE

Balázs Petra
Balázs Petra

Észak-Magyarország
Egri Úszó Klub

Bálint Attila
Bálint Attila

Pest
Váci Ifjúság SE

Bálint Gergő
Bálint Gergő
Születési idő: 
2002. május 7.
Egyesület: 
HKLSE
Edző: 
Szabó László
Balogh Levente
Balogh Levente

Budapest
MTK
 

Bányik Barnabás
Bányik Barnabás

Dél-Alföld
Tótkomlósi Úszó Egyesület

Barabás Réka Fanni
Barabás Réka Fanni
Születési idő: 
2003. július 1.
Egyesület: 
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola
Edző: 
Kovács László
Eredmények: 
200 m vegyes - február
100 m gyors - február
400 m gyors - február
200 m vegyes - január
50 m gyors - január
200 m vegyes - december
100 m gyors - december
Időeredmények: 
3:00,46
1:15,70
5:46,48
3:11,11
33,73
2:07,70
1:20,00
Iskola: 
Lórántffy Zsuzsa Református Általános Iskola
Barcsák Ambrus
Barcsák Ambrus

Dél-Alföld
Bajai Spartcus SC

Barta Hanna
Barta Hanna

Nyugat-Dunántúl
Szombathelyi Vízmű SC

Barta Sára
Barta Sára

Nyugat-Dunántúl
Szombathelyi Vízmű SC

Bartovics Vanda
Bartovics Vanda

Nyugat-Dunántúl
Győri Úszó SE

Bartyik Bianka
Bartyik Bianka

Dél-Alföld
Gyulai Várfürdő Kft.

Bathó Marcell
Bathó Marcell
Születési idő: 
2003. május 29.
Egyesület: 
Balaton Úszóklub
Edző: 
Szokolai László
Eredmények: 
18. hely, 400 m gyors
Időeredmények: 
400 m gyors: 5:30
Iskola: 
Radnóti Miklós Általános Iskola, Balatonfüred
Hobbi: 
vízilabda, kézilabda, horgászat
Célkitűzés: 
szeretnék sportoló (és építész) lenni
Berghoffer Luca
Berghoffer Luca

Észak-Alföld
DSC-SI

Berghoffer Milán
Berghoffer Milán

Észak-Alföld
Születési idő: 2003. július 26.
Egyesület: Debreceni Sportcentrum Sportiskola
Edző: Bodor Richárd 
 

Berkecz Martina
Berkecz Martina

Dél-Dunántúl
Születési idő: 2003. április 17.
Egyesület: Bonyhádi ÚSE
 

Besenyei Liza
Besenyei Liza

Észak-Magyarország
Egri Úszó Klub

Betlehem Dávid
Betlehem Dávid

Nyugat-Dunántúl
Születési idő: 2003. szeptember 4.
Egyesület: Europtec-Zalavíz Zalaegerszegi ÚK
Edző: Horváth Csaba
Eredmények: 2013 - Országos Delfin Bajnokság 100 m pillangó 2., 100 m hát 2., 400 m gyors 2. Időeredmények: 100 m pillangó: 1:14, 100 m hát: 1:16, 400 m gyors: 5:09 Iskola: Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola Hobbi: úszás

Bicskei Laura
Bicskei Laura

Nyugat-Dunántúl
Keszthelyi Kiscápák

Bilák Máté
Bilák Máté
Születési idő: 
2003. február 21.
Egyesület: 
Szombathelyi Vízmű SE
Edző: 
Karvalics Péter
 
Bisztricki Sára
Bisztricki Sára

Észak-Magyarország
Egri Úszó Klub

 

Blaskó Nikol
Blaskó Nikol

Észak-Magyarország
Egri Úszó Klub

Bondár Lilla
Bondár Lilla

Dél-Alföld
Triton Gyula


 

Bordás Levente
Bordás Levente

Nyugat-Dunántúl
Győri Úszó Klub

Borombós Anna
Borombós Anna

Dél-Alföld
Triton Sport, Gyula

Böszörményi Boglárka
Böszörményi Boglárka

Közép-Dunántúl
Új-Hullám SE

Buda Zoltán
Buda Zoltán

Nyugat-Dunántúl
Győri Úszó SE

Bujdosó Eszter
Bujdosó Eszter

Dél-Dunántúl
Pécsi S.N.

Bujdosó Zsombor
Bujdosó Zsombor

Észak-Alföld
Debreceni Aquasport SE

Bukovics Bianka
Bukovics Bianka

Budapest
BHSE

Bús Laura
Bús Laura

Dél-Alföld
Tótkomlós ÚE

Császár Dóra
Császár Dóra

Észak-Alföld
Bátori Sárkányok ÚE

Csatlós Flóra
Csatlós Flóra

Dél-Alföld
Szentes

Cserfalvi Olaf
Cserfalvi Olaf

Észak-Alföld
Nyíregyházi Sportcentrum

Cserhalmi Bálint
Cserhalmi Bálint

Pest
Budaörsi SC

Csicsáky Péter
Csicsáky Péter

Budapest
UTE
Edző: Magyarovits Zoltán

Csoba Adrienn
Csoba Adrienn

Észak-Alföld
Bátori Sárkányok ÚE

Csókás Kristóf
Csókás Kristóf

Közép-Dunántúl
Hullám'91

Csongrádi Gergő
Csongrádi Gergő

Pest
Budaörsi SC

Czegle Péter
Czegle Péter

Észak-Alföld
Nyíregyházi Sportcentrum

Czupp Dorottya
Czupp Dorottya

Budapest
BHSE

Dancsok Dorka
Dancsok Dorka

Észak-Magyarország
Egri Úszó Klub

Davanza Nicol
Davanza Nicol

Nyugat-Dunántúl
Szombathelyi Vízmű SC

Dávid Virág
Dávid Virág

Nyugat-Dunántúl
Keszthelyi Kiscápák

Decsi Dorina
Decsi Dorina

Közép-Dunántúl
Dunaferr SE

Dézsi Fábián
Dézsi Fábián
Dort Máté
Dort Máté
Elek Barnabás
Elek Barnabás
Erdélyi Kira
Erdélyi Kira
Farkas Dóra
Farkas Dóra
Fazekas Ádám
Fazekas Ádám
Fehér Dániel
Fehér Dániel
Fekete Bálint
Fekete Bálint
Flück Barnabás
Flück Barnabás
Forján Anna
Forján Anna
Fülöp Bianka
Fülöp Bianka
Füzi Zsófia
Füzi Zsófia
Gál Kincső
Gál Kincső

Észak-Alföld
DSC-SI

Gálik Krisztián
Gálik Krisztián
Geier Veronika
Geier Veronika
Gergye Milán
Gergye Milán
Giczi Mátyás
Giczi Mátyás
Golopencza Nóra
Golopencza Nóra

Budapest
Kőbánya SC

Gyarmati Ditta
Gyarmati Ditta

Észak-Alföld
DSC-SI

Gyombolai Luca
Gyombolai Luca

Pest
Százhalombattai VUK SE

Gyóni Ádám
Gyóni Ádám

Észka-Magyarország
Hatvani Úszó Klub

Gyűrűs Hanna
Gyűrűs Hanna

Nyugat-Dunántúl
Szombathelyi Vízmű SE

Hambardzumyan Arshak
Hambardzumyan Arshak

Budapest
A Jövő SC FCSM

Handl Melinda
Handl Melinda

Budapest
Darnyi SC

Harsányi Dorottya
Harsányi Dorottya

Dél-Dunántúl
Kaposvári Sportisikola SI

Harsányi Mátyás
Harsányi Mátyás

Dél-Dunántúl
Kaposvári Sportiskola SI

Hatházi Dóra
Hatházi Dóra

Észak-Alföld
Nyíregyházi Sportcentrum

Havasi Marcell
Havasi Marcell

Észak-Magyarország
Miskolci MVSI

Hegedűs Krsitóf
Hegedűs Krsitóf
Hegyháti Csenge
Hegyháti Csenge
Hetyei Nóra
Hetyei Nóra
Hiri Adrienn
Hiri Adrienn
Híves Katica
Híves Katica
Horváth Alexa
Horváth Alexa
Horváth Balázs
Horváth Balázs
Horváth Evelin
Horváth Evelin
Horváth István
Horváth István
Horváth Krisztina
Horváth Krisztina
Horváth Lilla
Horváth Lilla
Horváth Luca
Horváth Luca
Jankó Donát
Jankó Donát
Joó Kata
Joó Kata
Juhász Franciska
Juhász Franciska
Juhász Tamás
Juhász Tamás
Juhász-Dóra Richárd
Juhász-Dóra Richárd
Kállai Botond
Kállai Botond
Kapus Zsófia
Kapus Zsófia
Kardos Dániel
Kardos Dániel
Kardos Eszter
Kardos Eszter
Károly Bianka
Károly Bianka
Károly Zalán
Károly Zalán
Kenderesi Krisztina
Kenderesi Krisztina
Kennedy Valér
Kennedy Valér
Kerekes Luca
Kerekes Luca
Kersák Kristóf
Kersák Kristóf
Kertész Kevin
Kertész Kevin
Keszthelyi Henriett
Keszthelyi Henriett
Kis Anasztázia
Kis Anasztázia
Kis Virág
Kis Virág
Kiss Katalin
Kiss Katalin
Kiss Olivér
Kiss Olivér
Koós Márton Balázs
Koós Márton Balázs
Kormos Kristóf
Kormos Kristóf
Kós Hubert
Kós Hubert
Kovács Adrián
Kovács Adrián
Kovács Attila
Kovács Attila
Kovács Balázs
Kovács Balázs
Kovács Balázs
Kovács Balázs
Kovács Barna
Kovács Barna
Kovács Botond
Kovács Botond
Kovács Dóra
Kovács Dóra
Kovács Gréta
Kovács Gréta
Kovács Kristóf
Kovács Kristóf
Kovács Nóra
Kovács Nóra
Kovács Péter
Kovács Péter
Köbli Vince
Köbli Vince
Kőhalmi Kornél
Kőhalmi Kornél
Könczöl Zsuzsanna
Könczöl Zsuzsanna
Krausz Ernő
Krausz Ernő
Krstulovic Vladimir
Krstulovic Vladimir
Kucsera Bendegúz
Kucsera Bendegúz
Kugli Dorka
Kugli Dorka
Lack Bianka
Lack Bianka
Lajter Szabolcs
Lajter Szabolcs
Lakatos Bence
Lakatos Bence
Lapos Levente
Lapos Levente
László Bence
László Bence
Leányvári Sára
Leányvári Sára
Leitner Dóra
Leitner Dóra
Lengyel Áron
Lengyel Áron
Lipták Péter
Lipták Péter
Lukács Levente
Lukács Levente
Mácsok Fruzsina
Mácsok Fruzsina
Márföldi Abigél Dóra
Márföldi Abigél Dóra

Új Hullám Se- Dorog

Markos Görgy
Markos Görgy

Győri Úszó SE

 

Marosi Bálint
Marosi Bálint

Érdi Úszó Sport Kft. 

Márta Rozi
Márta Rozi

BVSC

Máté Eszter
Máté Eszter

Komáromi Úszó Klub

Matolcsy Dóra
Matolcsy Dóra

Váci Vízmű SE

Mátrai Levente
Mátrai Levente

Győri Úszó SE

Meczger Sára
Meczger Sára

Új-Hullám SE

Merész Bence
Merész Bence

Új-Hullám SE

Mészáros Anna
Mészáros Anna

BVSC

Mészáros Dániel
Mészáros Dániel

Bácsvíz KVSC

Mihálykó Bíbor
Mihálykó Bíbor

Miskolci VSI

Miló-Sidló Marcell
Miló-Sidló Marcell

Budaörsi SC

Miszlai Máté
Miszlai Máté

Kőbánya SC

Mizsei Márk
Mizsei Márk

Kőbánya SC

Molnár Noel
Molnár Noel

Zalaegerszegi ÚSzó Klub

Muzsnay Zsófia
Muzsnay Zsófia

Egri Úszó Klub

Nagy Ágnes
Nagy Ágnes

BVSC

Nagy Dániel
Nagy Dániel

BHSE

Nagy Dominik
Nagy Dominik

Békéscsaba

Nagy Kamilla
Nagy Kamilla

DSC-SI

Nagy Kolos
Nagy Kolos

Százhalombatta VUK SE

Nagy Márton
Nagy Márton

BHSE

Nagy Nikolett
Nagy Nikolett

BHSE

Nagy Nikoletta
Nagy Nikoletta

Győri Úszó SE

Nagy Réka
Nagy Réka

BVSC

Nagy Roland
Nagy Roland

Triton SE- Gyula

Nagy Róza
Nagy Róza
Nagy Zoltán
Nagy Zoltán

Mezőtúr SE

Názon Bálint
Názon Bálint

Egri Úszó Klub

Németh Ádám
Németh Ádám

Érdi Úszó Klub

Nyirádi Réka
Nyirádi Réka

Kőbánya SC

Nyuli Katalin
Nyuli Katalin

Százhalombatta VUK SE

Oláh Norbert
Oláh Norbert

Hód Úszó SE

Ónodi Bence
Ónodi Bence

DSC-SI

Ónodi Zsófia
Ónodi Zsófia

DSC-SI

Őri Rebeka
Őri Rebeka

Százhalombatta VUK SE

Pádár Luca
Pádár Luca

Szolnoki Vízilabda SE

Pál Adél
Pál Adél

DSC-SI

Pál Sebestyén
Pál Sebestyén

Veszprémi Úszó Klub

Pál Vince
Pál Vince

DSC-SI

Pápai Péter
Pápai Péter

Kaposvári SI

Papp Vivien
Papp Vivien

HSÚVC

Péter Alex
Péter Alex

ANK Pécs

Péter Virág
Péter Virág

ANK Pécs

Pető Benedek
Pető Benedek

Budaörsi SC

Pető Gergő
Pető Gergő

Poseidon Úszó Egyesület

Pigler Attila
Pigler Attila

Budaörsi SC

Pilz Olivér
Pilz Olivér

Miskolci VSI

Plessek  Marcell
Plessek Marcell

Kaposvári Adorján SE

Polgár Laura
Polgár Laura

Érdi Úszó Sport Nkft.

Posza Dorina
Posza Dorina

Kaposvári Adorján SE

Povarnytsin Alexandr
Povarnytsin Alexandr

Pécs Sport Nkft.

Pózvai Olivér
Pózvai Olivér

Soproni ÚBKSE

Rádai Máté
Rádai Máté

DSC-SI

Rahner Anna
Rahner Anna

Kaposvári Adorján SE

Rajos Kíra
Rajos Kíra

Győri Úszó SE

Rázga Kamilla
Rázga Kamilla

Váci Ifjúság Sportegyesület

Rupics Bendegúz
Rupics Bendegúz

Érdi Úszó Sport Kft. 

Rupics Bernadett
Rupics Bernadett

Érdi Úszó Sport Kft.

Ruzicska Péter
Ruzicska Péter

UTE

Ruzsa Bence
Ruzsa Bence

Szegedi Úszó Egylet

Sallai Szabolcs
Sallai Szabolcs

Szegedi Úszó Egylet

Sámóczi Milán
Sámóczi Milán

Kőbánya SC

Sárkány Zalán
Sárkány Zalán

Kőbánya SC

Sárosi Balázs
Sárosi Balázs

DSC-SI

Séner Martin
Séner Martin

ANK PÉCS

Seres Anna
Seres Anna

Kőbánya SC

Simonek Renáta
Simonek Renáta

Új-Hullám SE, Dorog

Sűrű Konrád
Sűrű Konrád

Szolnoki Vízilabda SE

Szabó Dávid
Szabó Dávid

Győri Úszó SE

Szabó Patrik
Szabó Patrik

Pécsi S.I.

Szabó Zétény Csongor
Szabó Zétény Csongor

Miskolci VSI

Szakács Adorján
Szakács Adorján

Nyíregyházi Sportcentrum

Szalai Csenge
Szalai Csenge

Budaörsi SC

Szatmári Gréta
Szatmári Gréta

Aquasport SE

Szatmári Klára
Szatmári Klára

Százhalombattai VUK SE

Szedlák Gellért
Szedlák Gellért

A Jövő SC FCSM

Szimcsák Mira
Szimcsák Mira

A Jövő FC FCSM

Szóka Júlia
Szóka Júlia

Győri Úszó SE

Sződi Zsolt
Sződi Zsolt

Egri Úszó Klub

Sztázics Angyalka
Sztázics Angyalka

Pécsi S.I.

Sztruhár Jázmin
Sztruhár Jázmin

Nyíregyházi Sportcentrum

Takács András
Takács András

Keszthelyi Kiscápák

Takács Dániel
Takács Dániel

Győri Úszó SE

Takács Liliána
Takács Liliána

TFSE

Tankó Beatrix
Tankó Beatrix

UTE

Tapsonyi Bálint
Tapsonyi Bálint

Pápai Úszó Sportegyesület

Tihany Tamás
Tihany Tamás

Tatabányai Vízmű SE

Tohl Patrik
Tohl Patrik

Százhalombattai VUK SE

Tolvaj Levente
Tolvaj Levente

Szombathelyi Vízmű SE

Tompos Tamás
Tompos Tamás

Kőbánya SC

Tordai Mirtill
Tordai Mirtill

A Jövő SC FCSM

Torma Benjámin
Torma Benjámin

Váci Vízmű SE

Tóth Réka Erzsébet
Tóth Réka Erzsébet

Balaton Úszó Klub

Török Ninetta
Török Ninetta

Nyíregyházi Sportcentrum

Tumbász Noel
Tumbász Noel

TFSE

Tücsök Bence
Tücsök Bence
Tüke Gréta
Tüke Gréta

Százhalombattai VUK SE

Tüske Bence
Tüske Bence

Mozdulj Csurgó!

Tüttő Olivér
Tüttő Olivér

Győri ÚKHSE

Ugrai Panna
Ugrai Panna

Hód-Úszó SE

Vadas Ádám
Vadas Ádám

A Jövő SC FCSM

Vántóczki Zsombor
Vántóczki Zsombor

Egri Úszó Klub

Varga Kata
Varga Kata

Kiskunhalasi ÚGYE

Varga Máté
Varga Máté

UTE

Vargha Virág
Vargha Virág

Érdi Úszó Sport Kft.

Veisz Dóra
Veisz Dóra

Veszprémi Úszó Klub

Veleczki Szabolcs
Veleczki Szabolcs

Miskolci VSI

Veres Laura
Veres Laura

Gyulai Várfürdő Kft.

Wielkiewicz Lara
Wielkiewicz Lara

Kőbánya SC

Zbiskó Evelin
Zbiskó Evelin

Egri Úszó Klub

Zombori-Szalontai Ferenc
Zombori-Szalontai Ferenc

DSC-SI